AFFA, “CBC Sport” və “İdman TV” birgə bəyanat yayıb. BrendSport.az xəbər verir ki, bəyanatda bildirilir: “Azərbaycan Futbol Federasiyaları Assosiasiyası ölkənin ali futbol qurumu olaraq, futbolun kütləviliyinin artırılmasını, dünyada bir
Azərbaycan Kanoe və Avarçəkmə Federasiyasının (AKAF) adı dəyişdirilib. BrendSport.az xəbər verir ki, qurum bundan sonra Azərbaycan Su İdmanı növləri Federasiyası (Azerbaijan Water Sports Federation) adlandırılacaq. Bununla bağlı müvafiq
Bu gün şahmat üzrə Azərbaycan çempionatında medallar uğrunda görüşlərə start veriləcək. BrendSport.az xəbər verir ki, kişilərin yarışında çempionluğun taleyi Məhəmməd Muradlı və Şəhriyar Məmmədyarov arasındakı mübarizədə həll olunacaq.
İngiltərənin “Tottenhem” komandası baş məşqçisi Tomas Frankla yollarını ayırıb. BrendSport.az xəbər verir ki, buna London təmsilçisinin uğursuz çıxışı səbəb olub. Klub artıq danimarkalı mütəxəssisin yerinə yeni baş məşqçi axtarışlarına
İspaniyanın "Barselona" komandasının prezidenti Joan Laporta və klubun direktorlar şurasının bir neçə üzvü istefa verib. BrendSport.az xəbər verir ki, onlar martın 15-də şuraya keçiriləcək yeni seçkilərdə iştirak etmək üçün bu addımı
Türkiyənin “Konyaspor” komandasının yeni baş məşqçisi bəlli olub. BrendSport.az xəbər verir ki, Superliqa təmsilçisi İlhan Palutla 1,5 illik müqavilə imzalayıb. Mütəxəssis ikinci dəfə Konya klubunun sükanı arxasına keçib. O, daha əvvəl
Sabah bizi çətin oyun gözləyir. BrendSport.az xəbər verir ki, bu sözləri “Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində Bakıda İngiltərənin “Nyukasl” klubuna qarşı keçirəcəkləri oyundan öncə
“Qarabağ”ın həm fərdi oyunçuları, həm də ümumi oyun üslubu kifayət qədər güclüdür. Komanda çox birbaşa və sürətli futbol oynayır, futbolçular isə topa nəzarətdə özlərini rahat hiss edirlər. BrendSport.az xəbər verir ki, “Liverpul”
“Qarabağ”la sabahkı oyun asan olmayacaq. BrendSport.az xəbər verir ki, bunu “Liverpul”un futbolçusu Ceremi Frimponq mətbuat konfransında deyib. “Mən “Bayer”də oynayarkən Qarabağa qarşı oynadığımız oyunu xatırlayıram. Bu oyun əsl
Boks üzrə gənc oğlan və qızlardan ibarət Azərbaycan milliləri yeni ilin ilk təlim-məşq toplanışına start verib. BrendSport.az xəbər ki, hər 2 komanda hazırlığı Bakıda keçir. Məşqçilər korpusu toplanışa U-19 Azərbaycan çempionatında
Fevralın 23-də Bolqarıstanın paytaxtı Sofiyada boks üzrə beynəlxalq “Strandja” turniri start götürəcək. BrendSport.az xəbər ki, 8 gün davam edəcək yarışda Azərbaycan millisi də mübarizə aparacaq. Məşqçilər korpusu ilin ilk beynəlxalq
Almaniyanın Kotbus şəhərində keçiriləcək idman gimnastikası üzrə Dünya Kubokunda iştirak edəcək Azərbaycan gimnastları bəlli olub. BrendSport.az xəbər verir ki, turnirdə ölkəmizi Aydın Əlizadə, Rəsul Əhmədzadə, Nikita Simonov, Dəniz