Bakı İdman Sarayında basketbol üzrə Azərbaycan Kubokunun "Gəncə" - "Sabah" final oyunu baş tutub. BrendSport.az xəbər verir ki, həlledici görüşə üstün başlayan "Sabah" oyunun sonlarına doğru bu üstünlüyü əldən verib və "Gəncə" rəqibi
Bakıda batut gimnastikası və tamblinq üzrə Dünya Kuboku, AGF Trophy bu gün başa çatacaq. BrendSport.az xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında keçirilən turnirin son günündə idmançılar final mərhələsində mübarizə aparırlar.
Bakıda batut gimnastikası və tamblinq üzrə Dünya Kuboku, AGF Trophy start götürüb. BrendSport.az xəbər verir ki, Milli Gimnastika Arenasında keçirilən turnirdə ev sahibi Azərbaycanla yanaşı, Qazaxıstan, Polşa, Türkiyə, ABŞ təmsilçiləri,
Batut gimnastikası üzrə Azərbaycan millisinin üzvü Selcan Mahsudova Bakıda keçirilən Dünya Kubokunda gümüş medal qazanıb. BrendSport.az xəbər verir ki, idmançı fərdi mübarizədə 56.440 xal toplayaraq ikinci yerə layiq görülüb. Qeyd edək
Belarusun Brest şəhərində keçirilən açıq paraüzgüçülük kubokunda ikinci yarış günü yekunlaşıb. BrendSport.az xəbər verir ki, turnirdə Azərbaycanı S12 kateqoriyasında Raman Saley və Səlim Məmmədov, S10 kateqoriyasında isə yeniyetmə
Boks üzrə gənc oğlan və qızlardan ibarət Azərbaycan milliləri yeni ilin ilk təlim-məşq toplanışına start verib. BrendSport.az xəbər ki, hər 2 komanda hazırlığı Bakıda keçir. Məşqçilər korpusu toplanışa U-19 Azərbaycan çempionatında