AFFA İcraiyyə Komitəsinin növbəti iclası keçirilib. BrendSport.az xəbər verir ki, milli assosiasiyanın prezidenti Rövşən Nəcəf əvvəlcə UEFA Çempionlar Liqasında “Qarabağ”ın bu mövsüm qazandığı uğurlar münasibətilə komandanın baş məşqçisi
Şahmat üzrə Azərbaycan çempionatında son finalçı məlum olub. BrendSport.az xəbər verir ki, yarımfinalda iki partiyadan sonra qalibin müəyyənləşmədiyi Şəhriyar Məmmədyarov-Aydın Süleymanlı duelində tay-brek keçirilib. Burada qələbə qazanan
Misli Premyer Liqasında XXI turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. BrendSport.az xəbər verir ki, açılış matçı olan “Turan Tovuz” – “Zirə” qarşılaşması Rəvan Həmzəzadəyə tapşırılıb. “Sabah” və “Kəpəz” komandaları arasında
Azərbaycan idmançısı Anastasiya Papatoma “Milan-Kortina-2026” Qış Olimpiya Oyunlarında keçirilən dağ xizəyinin slalom növündə mübarizəyə başlayıb. BrendSport.az xəbər verir ki, idmançı Kortina d'Ampetsodakı Tofane Alp Xizək Mərkəzində
İngiltərənin “Arsenal” klubu İspaniyanın “Atletik” komandasının futbolçusu Niko Uilyams ilə maraqlanır. BrendSport.az xəbər verir ki, 23 yaşlı hücumameyilli yarımmüdafiəçi hazırkı durumundan narazı olduğu üçün mövsümün sonunda komandasını
Gənc boksçular arasında Azərbaycan çempionatına yekun vurulub. BrendSport.az xəbər verir ki, ölkənin müxtəlif şəhər və rayonlarının klublarını, həmçinin idman cəmiyyətlərini təmsil edən yarışda 60 komandanın 276 boksçusu qüvvəsini