Azərbaycan İdman Akademiyasında Türkiyə Kamandan Oxatma milli komandasının baş məşqçisi və Beynəlxalq Kamandan Oxatma Federasiyasının məşqçilər komissiyasının sədri Göktuğ Erginin rəhbərliyi ilə məşqçilik təlim proqramı keçirilib.
Futbol üzrə Misli Premyer Liqasında XX tura yekun vurulub. BrendSport.az xəbər verir ki, bağlanış oyununda “Qəbələ” öz meydanında “Sabah”ı qəbul edib. Görüş qonaqların 1:0 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb. Yeganə qolu 54-cü dəqiqədə Xəyal
Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının (AGF) hesabat-seçki xarakterli 16-cı ümumi yığıncağı keçirilib. BrendSport.az xəbər verir ki, rəsmi açılışdan sonra federasiyanın vitse-prezidenti Altay Həsənov 2021–2025-ci illər ərzində
Azərbaycan idmançısı Anastasiya Papatoma “Milan-Kortina-2026” Qış Olimpiya Oyunlarında keçirilən dağ xizəyinin slalom növündə mübarizəyə başlayıb. BrendSport.az xəbər verir ki, idmançı Kortina d'Ampetsodakı Tofane Alp Xizək Mərkəzində
İngiltərənin “Arsenal” klubu İspaniyanın “Atletik” komandasının futbolçusu Niko Uilyams ilə maraqlanır. BrendSport.az xəbər verir ki, 23 yaşlı hücumameyilli yarımmüdafiəçi hazırkı durumundan narazı olduğu üçün mövsümün sonunda komandasını