Faydalı saytlar


Reklam

VİDEO Bütün Xəbərlər

ÖZSÜD - DOĞRU SEÇİM



Avroliqada qrup mərhələsi başlayır - Yenilənir



Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start verilib.

Keçirilən 24 qarşılaşma arasında kifayət qədər maraq doğuran oyunlar var. Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” öz meydanında Bolqarıstan çempionu “Ludoqorets”i qəbul edib. “Konyaspor” isə “Marsel”in qonağı olacaq.

Yenidən avrokuboklara qayıdan “Milan” səfərdə “Austria”nın qonağı olub.

Bu mövsüm Çempionlar Liqasından kənarda qalan “Arsenal” öz meydanında “Köln”lə üz-üzə gələcək.

14 sentyabr

UEFA Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, ilk tur

A qrupu


21:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail) 1:0

21:00. “Vilyareal” (İspaniya) - “Astana” (Qazaxıstan) 3:1

B qrupu

21:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Partizan” (Serbiya) 1:1

21:00 “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Skenderbeu” (Albaniya) 3:1

C qrupu

21:00. “Başakşehir” (Türkiyə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan) 0:0

21:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) - “Braqa” (Portuqaliya) 1:2

D qrupu

21:00. “Austria” (Avstriya) - “Milan” (İtaliya) 1:5

21:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - AEK (Yunanıstan) 1:2

E qrupu

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Lion” (Fransa) 1:1

21:00. “Atalanta” (İtaliya) - “Everton” (İngiıtərə) 3:0

F qrupu

21:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Lokomotiv” (Rusiya) 0:0

21:00. “Jilina” (Slovakiya) - “Şerif” (Moldova) 0:0

G qrupu

23:05. “Styaua” (Rumıniya) - “Viktoriya Plzen” (Çexiya) 3:0

23:05. “Hapoel” (Beer Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə) 2:1

H qrupu

23:05. “Arsenal” (İngiltərə) - “Köln” (Almaniya) 3:1

23:05. “Srvena Zvezda” (Serbiya) - BATE (Belarus) 1:1

İ qrupu

23:05. “Marsel” (Fransa) - “Konyaspor” (Türkiyə) 1:0

23:05. “Gimarayş” (Portuqaliya) - “Zalqburq” (Avstriya) 1:1

J qrupu

23:05. “Zarya” (Ukrayna) - “Ostersunds” (İsveç) 0:2

23:05. “Herta” (Almaniya) - “Atletik” (İspaniya) 0:0

K qrupu

23:05. “Vitess” (Hollandiya) - “Latsio” (İtaliya) 2:3

23:05. “Zulte Varegem” (Belçika) - “Nitsa” (Fransa) 1:5

L qrupu

23:05. “Real Soseydad” (İspaniya) - “Rosenborq” (Norveç) 4:0

23:05. “Vardar” (Makedoniya) - “Zenit” (Rusiya) 0:5


Facebook-da paylaş