Faydalı saytlar


Reklam

VİDEO Bütün Xəbərlər

ÖZSÜD - DOĞRU SEÇİM



“Qəbələ Open” davam edir

“Qəbələ Open”  davam edir

BrendSport.az saytı ATF-na istinadən “Qəbələ Open” beynəlxalq açıq birinciliyin nəticələrini təqdim edir.

İlk günə olan nəticələr:


Uşaqlar (2008-2009)


Qızlar -21 kq.
1. Nurgül Mizəyeva---"ƏFA" T.K.
2. Səmayə Şahvələdli---Göygöl.
3. Leyla Iliyev---"Qala" T.K.
3. Tahirə Aslanova---"Xəzər" T.K.

Qızlar -24 kq.

1. Emiliya Allahverdiyeva---2 saylı “Gömürkçü” İ.K.
2. Zeynəb Süleymanova---Abşeron.
3. Alidə Əliyeva---“Bozox” T.K.
3. Xədicə Axundzadə---“Rabitə” T.K.

Qızlar -27 kq.
1. Aydan Allahverdiyeva---Təhsil.
2. Xuraman Cavadzadə---Təhsil.
3. Sofiya Talıbova---“Modern” T.K.
3. Banu İbrahimova---“Bozox” T.K.

Qızlar -30 kq.
1. Leyli Səfərli---“Uğur” T.K.
2. Canan Orucova---“Rabitə” T.K.
3. Sofiya Nəcəfova---Təhsil.
3. Gülay Orucova---Sumqayıt.

Oğlanlar -21 kq.
1. İlknur Əlimov---“Tofiq İsmayılov”.
2. Abdulmejid Bambatov---Rusiya Federasiyası.
3. Səfər Behbudzadə---Ağcabədi.
3. Muhəmməd Səfərov---Abşeron.

Oğlanlar -27 kq.
1. Adil Kazımlı---“Tofiq İsmayılov”.
2. Murad Əsgərov---Yardımlı.
3. Aydın Süleymanov---Təhsil.
3. Əzizağa Nəsibov---Ağsu.

Oğlanlar -30 kq.
1. Vasif Səlimov---Ağcabədi.
2. Amin Məmmədov---Abşeron.
3. Fuad Məhərrəmli---Təhsil.
3. Ayxan Kazımzadə---2 saylı ”Gömrükçü” İ.K.

Oğlanlar -36 kq.
1. Əbülfət Nadirov---Ağcabədi.
2. Hüseyn Ağarzaayev---"Xəzər" T.K.

Oğlanlar +36 kq.
1. Elvin Bayramov---“Fərasət” T.k.
2. Fərhad Əliağayev---Quba.
3. Fərid Quliyev---“Qəbələ” İ.K.
3. Rəşad Cavadzadə---“Tofiq İsmayılov”.

Uşaqlar (2006-2007)

Qızlar -27 kq.
1. Mədinə Səfərova---Abşeron.
2. Nigar Şirinli---2 saylı "Gömrükçü" İ.K.
3. Fatimə İsmayılzadə---"Grandmaster".
3. Kamella Ələsgərova---Təjsil.

Qızlar -30 kq.
1. Nərgiz Kazımova---5 saylı "Gömrükçü" İ.K.
2. Mədinə Allahverdiyeva---Təhsil.
3. Zeynəb Məmmədova---2 saylı "Gömrükçü" İ.K.
3. Nigar Abdullayeva---"Grandmaster".

Qızlar -33 kq.

1. Səadət Abbasova---Abşeron.
2. Fatimə Həsənova---Təhsil.
3. Səmaviyyə Rəhimli---5 Saylı “Gömrükçü” İ.K.
3. Tamilla Şıxamirova---“Uğur” T.K.

Qızlar -36 kq.
1. Aysel Xeyrullayeva---Şamaxı.
2. Səadət Quliyeva---2 saylı “Gömrükçü” İ.K.
3. Sevda Əzizova---Masallı.

Qızlar -40 kq.
1. Nəzrin Qasımova---Tovuz O.İ.K.
2. Roza Mahmudova---Şəmkir.
3. Ayan Səlimzadə---"Rabitə" T.K.

Oğlanlar -30 kq.
1. Rəsul Ramaldanov---1 saylı “Gömrükçü” İ.K.
2. Nurlan Zeynalzadə---“Tofiq İsmayılov”.
3. Amin Qurbanov---Ağcabədi.
3. Ramal Cəfərov---2 saylı “Gömrükçü” İ.K.

Oğlanlar -36 kq.
1. Yusif Müzəffərli---Masallı.
2. Osman Osmanov---2 saylı “Gömrükçü” İ.K.
3. İlkin Əhmədov---“Qəbələ” İ.K.
3. Nihad Məmmədzadə---“Xəzər” T.K.

Oğlanlar -40 kq.
1. İslam Əlizadə---“Tofiq İsmayılov”.
2. Zaman Səlimov---“Tofiq İsmayılov”.
3. Nurlan Səidov---Gəncə.
3. Eldar Zeynallı-Təhsil.

Oğlanlar -44 kq.
1. Oruc İsmayılov---Ağcabədi.
2. Xan Məmmədzadə---Yevlax.
3. Əli Quliyev---“Qafqaz” T.K.
3. Rəvan Əhmədov---“Qafqaz” T.K.

Oğlanlar -52 kq.
1. Allahverən Əzizov---“Şahdağ” T.K.
2. Kənan Həsənli---“Rabitə” T.K.

Oğlanlar -57 kq.
1. İbrahim Musayev---Lənkəran T.İ.M.
2. Nahid Allahverdiyev---“Fateh” T.K.

Yeniyetmə oğlanlar -37 kq.

1. Giorgi Bostogonaşvili---Gürcüstan.
2. Tural Abışov---“Fərasət” T.K.
3. İsmayıl İbrahimov---“Xəzər” T.K.
3. Nihad Əlizadə---“Tofiq İsmayılov”.

Yeniyetmə oğlanlar -41 kq.
1. Anar İbrahimov---“Qəbələ” İ.K.
2. Adil Məmmədov---“Tofiq İsmayılov”.
3. Tehran Ümidxanov---“Qəbələ” İ.K.
3. Nicat Əzizli---“Qəbələ” İ.K.

Yeniyetmə oğlanlar -57 kq.
1. Rəvan Ələsgərov---“Mübariz” T.K.
2. Asim Əlimov---“Şahdağ” T.K.
3. İmran Haşımlı---“Fərasət” T.K.
3. Anar Babayev---“Fərasət” T.K.

Yeniyetmə oğlanlar -65 kq.
1. Ramiz Cavadov---“Araz-Şöhrət” T.K.
2. Nurlan Çıraqov---Sumqayıt.
3. Hüseyn Məmmədov---“Axundov” T.K.
3. Ayxan Yusifli---2 saylı “Gömrükçü” İ.K.

Yeniyetmə qızlar -37 kq.
1. Fatimə Məcidova---Təhsil.
2. Xədicə İsmayılova---"Grandmaster"
3. Ayla Lətifova---Lənkəran T.İ.M.
3. Saida Əliyeva---"Şahdağ" T.K.

Yeniyetmə qızlar -44 kq.
1. Zivər Tağıyeva---Sumqayıt.
2. Aysu Məmmədova---5 saylı"Gömrükçü" İ.K.
3. Aysu Məmmədova---Ağcabədi.
3. Səmmərux Osmanova---"Qafqaz" T.K.

Yeniyetmə qızlar -47 kq.
1. Aylin Eynullayeva---"Rabitə" T.K.
2. Aydan Əliyeva---"Tofiq İsmayılov".
3. Ləman Babayeva---Gəncə.
3. Xanımqız Hüseynova---"Rabitə" T.K.

Yeniyetmə qızlar -51 kq.
1. Şükran Arifə Akdemir---Türkiyə.
2. Tülün Ələkbərova---"ƏFA" T.K.

Yeniyetmə qızlar -55 kq.
1. Fidan Məmmədova---Qəbələ.
2. Səma Mirzəyeva---Sumqayıt.
3. Aysu İsmayılova---"Qala" T.K.

İkinci günə olan nəticələr:

Uşaqlar – (2008-2009)

Oğlanlar -24 kq.
1. Kənan Əliyev---Ağcabədi.
2. Polad Lələyev---Qax.
3. Çingiz Həsənov---Ağcabədi.
3. Royal Əliyev---Yevlax.

Oğlanlar -33 kq.

1. Elcan Əliyev---“Tofiq İsmayılov”.
2. Fateh Rəsulov---“Rabitə” T.K.
3. Abdülsübhan Dadaşlı---Təhsil.
3. İmran Məmməd---1 saylı “Gömrükçü” İ.K.

Uşaqlar – (2006-2007)

Oğlanlar –27 kq.

1. Asim Quliyev---“Tofiq İsmayılov”.
2. Harun Salamzadə---“Mübariz” T.K.
3. Ülvi Musayev---“Qəbələ” İ.K.
3. Kamran Həsənov---“Rabitə T.K.

Oğlanlar -33 kq.

1. Süleyman Süleymanov---Abşeron.
2. Fərid Mürsəlzadə---“Tofiq İsmayılzadə”.
3. Erkan İşli---1 saylı “Gömrükçü” İ.K.
3. Fuad Aslanlı---“Qəbələ” İ.K.

Oğlanlar -48 kq.
1. Rəhman İbrahimov---Ağcabədi.
2. İsmayıl Cəfərov---Göygöl.
3. Polad Tarverdiyev---Cəlilabad.
3. Vaqif İbrahimov---“Grandmaster”.

Yeniyetmə idmançılar.

Qızlar -29 kq.
1. Şəbnəm Novruzova---“Rabitə” T.K.
2. Tutu İsmayılova---“Tofiq İsmayılov”.
3. Nuray Həmidova---Ağdaş.

Qızlar -33 kq.
1. Nərmin Kərimli---“Rabitə” İ.K.
2. Ətlas İsmayılova---Göygöl.
3. Şəbnəm Məmmədəliyeva---Ağcabədi.

Qızlar -41 kq.
1. Bərra Gülfəmçelik---“Qafqaz” T.K.
2. Alina Rəfiyeva---“Şahdağ” T.K.
3. Səriyyə Bağırova---1 saylı “Gömrükçü” İ.K.
3. Gülsüm Həsənzadə---Təhsil.

Oğlanlar -33 kq.
1. Rahid Vəliyev---Masallı.
2. Şükran Həsənov---“Grandmaster”.
3. Kənan Məmmədov---2 saylı “Gömrükçü” İ.K.
3. Nihat Vəliyev---“Rabitə” T.K.

Oğlanlar -45 kq.
1. Fuad Təhməzov---Təhsil.
2. Ramal Hüseynov---“Qəbələ” İ.K.
3. Səyyad Dadaşov---Quba.
3. Cavad Vəlibəyov---Quba.

Oğlanlar -49 kq.

1. Eltac Qafarov---“Qəbələ” İ.K.
2. Pərviz İsgəndərov---Təhsil.
3. Əli Əkbərov---Ağcabədi.
3. Naib Məmmədov---“Bozox” T.K.

Oğlanlar -53 kq.
1. Axmed Xasamov---Rusiya Federasiyası.
2. Kənan Mahmudov---Abşeron.
3. Toğrul Bədurayev---“Rabitə” T.K.
3. Ayxan Rüstəmov---“ƏFA” T.K.


Facebook-da paylaş