Faydalı saytlar


Reklam

VİDEO Bütün Xəbərlər

ÖZSÜD - DOĞRU SEÇİM



Avroliqada da növbəti mərhələnin komandaları dəqiqləşdi



Avropanın ikinci böyük klub turniri olan Avroliqada 2-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulub. Bununla da növbəti mərhələyə vəsiqə qazanan komandaların adına aydınlıq gəlib.

Avropa Liqası

2-ci təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

31 iyul


Pünik (Ermənistan) - Tobol (Qazaxıstan) 1:0 (ilk oyun 1:2)

1 avqust

Fola Eş (Lüksemburq) – Genk (Belçika) 1:4 (0:5)

2 avqust

Alaşkert (Ermənistan) - Sutyeska (Çernoqoriya) 0:0 (1:0)

Laçi (Albaniya) - Molde (Norveç) 0:2 (0:3)

AEK (Kipr) - Dandalk (İrlandiya) 4:0 (0:0)

Trençin (Slovakiya) - Qurnik (Polşa) 4:1 (1:0)

Dinamo (Minsk, Belarus) - Dunayska Streda (Slovakiya) 4:1 (3:1)

Flora (Estoniya) - APOEL (Kipr) 2:0 (0:5)

Slaviya (Bolqarıstan) - Hayduk (Xorvatiya) 2:3 (0:1)

Trakai (Litva) - Partizan (Serbiya) 1:1 (0:1)

Valletta (Malta) - Zrinski (Bosniya və Herseqovina) 1:2 (1:1)

Haken (İsveç) - Leyptsiq (Almaniya) 1:1 (0:4)

Lillestrom (Norveç) - LASK (Avstriya) 1:2 (0:4)

AİK (İsveç) - Nordsyelland (Danimarka) 0:1 (0:1)

Admira Vakker (Avstriya) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) 1:3 (0:3)

Apollon (Kipr) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) 3:1 (2:1)

Proqres (Lüksemburq) - Honved (Macarıstan) 2:0 (0:1)

Vaduts (Lixtenşteyn) - Jalgiris (Litva) 1:1 (0:1)

Linkoln (Cəbəllütariq) - TNS (Uels) 1:1 (1:2)

Mariupol (Ukrayna) - Yurqorden (İsveç) 2:1 (1:1)

Sparta (Çexiya) - Spartak (Serbiya) 2:1 (0:2)

Atromitos (Yunanıstan) - Dinamo (Brest, Belarus) 1:1 (3:4)

Slovan (Slovakiya) - Baltsan (Malta) 3:1 (1:2)

Asteras (Yunanıstan) - Hibernian (Şotlandiya) 1:1 (2:3)

Beşiktaş (Türkiyə) - B36 Torshavn (Farer adaları) 6:0 (2:0)

Kopenhagen (Danimarka) - Styarnan (İslandiya) 5:0 (2:0)

Vikinqur (Farer adaları) - Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) 0:4 (0:3)

Vitess (Hollandiya) - Vitorul (Rumıniya) 3:1 (2:2)

Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Atalanta (İtaliya) 0:8 (2:2)

Maribor (Sloveniya) - Çixura (Gürcüstan) 2:0 (0:0)

Domjale (Sloveniya) - Ufa (Rusiya) 1:1 (0:0)

Styaua (Rumıniya) - Rudar (Sloveniya) 4:0 (2:0)

Alkmaar (Hollandiya) - Kayrat (Qazaxıstan) 2:1 (0:2)

Bordo (Fransa) - Ventspils (Latviya) 2:1 (1:0)

Bernli (İngiltərə) - Aberdin (Şotlandiya) 3:1 (1:1)

Drita (Kosovo) - Düdelanj (Lüksemburq) 1:1 (1:2)

La Fiorita (San Marino) - Spartak (Latviya) 0:3 (0:6)

Lex (Polşa) - Şaxtyor (Belarus) 3:1 (1:1)

Reyncers (Şotlandiya) - Osiyek (Xorvatiya) 1:1 (1:0)

Sarpsborq (İsveç) - Senkt-Qallen (İsveçrə) 1:0 (1:2)

Kruzeyders (Şimali İrlandiya) - Olimpiya (Sloveniya) 1:1 (1:5)

Radniçki (Serbiya) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 2:2 (0:2)

Riu Ave (Portuqaliya) - Yagelloniya (Polşa) 4:4 (0:1)

Uypeşt (Macarıstan) - Sevilya (İspaniya) 1:3 (0:4)

Hafnarfyordur (İslandiya) - Hapoel (Hayfa, İsrail) 0:1 (1:1)

Valyur (İslandiya) - Santa Koloma (Andorra) 3:0 (0:1)

QEYD: QARA HƏRFLƏRLƏ YAZILAN KOMANDALAR NÖVBƏTİ MƏRHƏLƏYƏ ADLAYAN KLUBLARDI.


Facebook-da paylaş