youtu.be/cYLVhddYxdc?si=c4kzrjHJAEcCASRJ
Azərbaycanın boks milliləri təlim-məşq toplanışına başlayıblar
Boks üzrə gənc oğlan və qızlardan ibarət Azərbaycan milliləri yeni ilin ilk təlim-məşq toplanışına start verib. BrendSport.az xəbər ki, hər 2 komanda hazırlığı Bakıda keçir. Məşqçilər korpusu toplanışa U-19 Azərbaycan çempionatında özlərini yaxşı tərəfdən göstərənləri cəlb edib. Bakı Boks ... Ətraflı »
Misli Premyer Liqasının oyunlarını iki telekanal yayımlayacaq
AFFA, “CBC Sport” və “İdman TV” birgə bəyanat yayıb. BrendSport.az xəbər verir ki, bəyanatda bildirilir: “Azərbaycan Futbol Federasiyaları Assosiasiyası ölkənin ali futbol qurumu olaraq, futbolun kütləviliyinin artırılmasını, dünyada bir nömrəli idman növünün daha geniş auditoriyaya ... Ətraflı »
Azərbaycan Kanoe və Avarçəkmə Federasiyasının adı dəyişdirilib
Azərbaycan Kanoe və Avarçəkmə Federasiyasının (AKAF) adı dəyişdirilib. BrendSport.az xəbər verir ki, qurum bundan sonra Azərbaycan Su İdmanı növləri Federasiyası (Azerbaijan Water Sports Federation) adlandırılacaq. Bununla bağlı müvafiq qərar federasiyanın Ümumi Yığıncağında qəbul olunub. Bu ... Ətraflı »
Azərbaycan boksçuları ilin ilk beynəlxalq sınağına Sofiyada çıxacaqlar
Fevralın 23-də Bolqarıstanın paytaxtı Sofiyada boks üzrə beynəlxalq “Strandja” turniri start götürəcək. BrendSport.az xəbər ki, 8 gün davam edəcək yarışda Azərbaycan millisi də mübarizə aparacaq. Məşqçilər korpusu ilin ilk beynəlxalq sınağında Bilalhəbaşi Nəzərov (50 kiloqram), Nicat Hüseynov, ... Ətraflı »
Şahmat üzrə ölkə çempionatında medallar uğrunda görüşlərə start verilir
Bu gün şahmat üzrə Azərbaycan çempionatında medallar uğrunda görüşlərə start veriləcək. BrendSport.az xəbər verir ki, kişilərin yarışında çempionluğun taleyi Məhəmməd Muradlı və Şəhriyar Məmmədyarov arasındakı mübarizədə həll olunacaq. Üçüncü yer uğrunda dueldə Read Səmədovla Aydın Süleymanlı ... Ətraflı »