Faydalı saytlar


Reklam

VİDEO Bütün Xəbərlər

ÖZSÜD - DOĞRU SEÇİM



Çempionlar Liqasının təqvimi açıqlandı



Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi müəyyənləşib.

BrendSport.Az xəbər verir ki, 2018/19 mövsümündən etibarən oyunlar fərqli saatlarda başlayacaq. Belə ki, Avropada qış vaxtına keçənədək matçların bir hissəsi Bakı vaxtı ilə saat 20.55-də, qalanları 23.00-da start götürəcək. Qış vaxtına keçiddən - IV turdan sonra isə oyunlar Bakı vaxtı ilə saat 21.55 və 00.00-da başlayacaq.

I tur

18 sentyabr


A qrupu
23:00. "Monako" (Fransa) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)
23:00. "Brügge" (Belçika) - "Borussiya" (Dortmund, Almaniya)

B qrupu
20:55. "İnter" (İtaliya) - "Tottenhem" (İngiltərə)
20:55. "Barselona" (İspaniya) - PSV (Eyndhoven, Hollandiya)

C qrupu
23:00. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Napoli" (İtaliya)
23:00. "Liverpul" (İngiltərə) - PSJ (Fransa)

D qrupu
23:00. "Şalke" (Almaniya) - "Portu" (Portuqaliya)
23:00. "Qalatasaray" (Türkiyə) - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya)

19 sentyabr

E qrupu

20:55. "Ayaks" (Hollandiya) - AEK (Afina, Yunanıstan)
23:00. "Benfika" (Portuqaliya) - "Bavariya" (Münhen, Almaniya)

F qrupu
20:55. "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Hoffenhaym" (Almaniya)
23:00. "Mançester Siti" (İngiltərə) - "Lion" (Fransa)

G qrupu
23:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - MOİK (Moskva, Rusiya)
23:00. "Real Madrid" (İspaniya) - "Roma" (İtaliya)

H qrupu
23:00. "Valensiya" (İspaniya) - "Yuventus" (İtaliya)
23:00. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Mançester Yunayted" (İngiltərə)

II tur

2 oktyabr


E qrupu
23:00. AEK - "Benfika"
23:00. "Bavariya" - "Ayaks"

F qrupu
20:55. "Hoffenhaym" - "Mançester Siti"
23:00. "Lion" - "Şaxtyor"

G qrupu
23:00. "Roma" - "Viktoriya"
23:00. MOİK - "Real Madrid"

H qrupu
20:55. "Yuventus" - "Yanq Boyz"
23:00. "Mançester Yunayted" - "Valensiya"

3 oktyabr

A qrupu

23:00. "Borussiya" - "Monako"
23:00. "Atletiko" - "Brügge"

B qrupu
23:00. PSV - "İnter"
23:00. "Tottenhem" - "Barselona"

C qrupu
20:55. PSJ - "Srvena Zvezda"
23:00. "Napoli" - "Liverpul"

D qrupu
20:55. "Lokomotiv" - "Şalke"
23:00. "Portu" - "Qalatasaray"

III tur

23 oktyabr

E qrupu

20:55. AEK - "Bavariya"
23:00. "Ayaks" - "Benfika"

F qrupu
23:00. "Şaxtyor" - "Mançester Siti"
23:00. "Hoffenhaym" - "Lion"

G qrupu
23:00. "Real Madrid" - "Viktoriya"
23:00. "Roma" - "MOİK

H qrupu
20:55. "Yanq Boyz" - "Valensiya"
23:00. "Mançester Yunayted" - "Yuventus"

24 oktyabr

A qrupu

20:55. "Brügge" - "Monako"
23:00. "Borussiya" - "Atletiko"

B qrupu
20:55. PSV - "Tottenhem"
23:00. "Barselona" - "İnter"

C qrupu
23:00. "Liverpul" - "Srvena Zvezda"
23:00. PSJ - "Napoli"

D qrupu
23:00. "Qalatasaray" - "Şalke"
23:00. "Lokomotiv" - "Porto"

IV tur

6 noyabr

A qrupu

21:55. "Monako" - "Brügge"
24:00. "Atletiko" - "Borussiya"

B qrupu
24:00. "İnter" - "Barselona"
24:00. "Tottenhem" - PSV

C qrupu
21:55. "Srvena Zvezda" - "Liverpul"
24:00. "Napoli" - PSJ

D qrupu
24:00. "Şalke" - "Qalatasaray"
24:00. "Portu" - "Lokomotiv"

7 noyabr

E qrupu

24:00. "Benfika" - "Ayaks"
24:00. "Bavariya" - AEK

F qrupu
24:00. "Mançester Siti" - "Şaxtyor"
24:00. "Lion" - "Hoffenhaym"

G qrupu
21:55. MOİK - "Roma"
24:00. "Viktoriya" - "Real Madrid"

H qrupu
21:55. "Valensiya" - "Yanq Boyz"
24:00. "Yuventus" - "Mançester Yunayted"

V tur

27 noyabr

E qrupu

21:55. AEK - "Ayaks"
24:00. "Bavariya" - "Benfika"

F qrupu
24:00. "Lion" - "Mançester Siti"
24:00. "Hoffenhaym" - "Şaxtyor"

G qrupu
21:55. MOİK - "Viktoriya"
24:00. "Roma" - "Real Madrid"

H qrupu
24:00. "Yuventus" - "Valensiya"
24:00. "Mançester Yunayted" - "Yanq Boyz"

28 noyabr

A qrupu

21:55. "Atletiko" - "Monako"
24:00. "Borussiya" - "Brügge"

B qrupu
24:00. "Tottenhem" - "İnter"
24:00. PSV - "Barselona"

C qrupu
24:00. "Napoli" - "Srvena Zvezda"
24:00. PSJ - "Liverpul"

D qrupu
21:55. "Lokomotiv" - "Qalatasaray"
24:00. "Portu" - "Şalke"

VI tur

11 dekabr

A qrupu

24:00. "Monako" - "Borussiya"
24:00. "Brügge" - "Atletiko"

B qrupu
24:00. "İnter" - PSV
24:00. "Barselona" - "Tottenhem"

C qrupu
24:00. "Srvena Zvezda" - PSJ
24:00. "Liverpul" - "Napoli"

D qrupu
21:55. "Şalke" - "Lokomotiv"
21:55. "Qalatasaray" - "Portu"

12 dekabr

E qrupu

24:00. "Benfika" - AEK
24:00. "Ayaks" - "Bavariya"

F qrupu
24:00. "Mançester Siti" - "Hoffenhaym"
24:00. "Şaxtyor" - "Lion"

G qrupu
21:55. "Viktoriya" - "Roma"
21:55. "Real Madrid" - MOİK

H qrupu
24:00. "Valensiya" - "Mançester Yunayted"
24:00. "Yanq Boyz" - "Yuventus"


Facebook-da paylaş