Faydalı saytlar


Reklam

VİDEO Bütün Xəbərlər

ÖZSÜD - DOĞRU SEÇİM



Taekvondo üzrə açıq birinciliyə yekun vuruldu

Taekvondo üzrə açıq birinciliyə yekun vuruldu

"Qafqaz" taekvondo klubunun təşkilatçılığı və Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının dəstəyi ilə yeniyetmələr arasında açıq birinciliyin son yarış günü qalib olan idmançıların ATF tərəfindən təqdim olunan siyahısı.

Yeniyetmə qızlar -29 kq.

1. Mədinə Səfərova - Abşeron.
2. Zemfira Həzənzadə - "Xəzər" T.K.
3. Möhürə Baxışzadə - RUGİM.
3. Emilya Allahverdiyeva - "Gömrükçü" İ.C.

Yeniyetmə qızlar -41 kq.

1. Fatimə Məcidova - Təhsil-Sumqayıt.
2. Leyli Əhmədova - "Ümid" T.K.
3. Meylin Məmmədova - "Qafqaz" T.K.
3. Məryəm Vəlizadə - "Gömrükçü" İ.K.

Yeniyetmə qızlar -44 kq.

1. Zivər Tağıyeva - "Cavidan" T.K.
2. Leyla Bəşirova - Təhsil-Sumqayıt.
3. Aysel Xeyrullayeva - Şamaxı Olimpiya Mərkəzi.
3. Aysu Məmmədova - 5-saylı"Gömrükçü" İ.K.

Yeniyetmə qızlar -47 kq.

1. Alina Rafiyeva - "Şahdağ" T.K.
2. Səmmərux Osmanova - "Qafqaz" T.K.
3. Nəzirə Ölməz - Təhsil-Sumqayıt.
3. Fatimə Məmmədova - "Hədəf Olimpiya".

Yeniyetmə qızlar -51 kq.

1. Gülsüm Həsənzadə - Təhsil-Sumqayıt.
2. Nuray Məmmədova - Sərhədçi.
3. Sədubər İbadova - RUGİM.
3. Günay Məmmədova - Sərhədçi.

Yeniyetmə qızlar -55 kq.

1. Tülin Ələkbərova - "ƏFA" T.K.
2. Ləman Babayeva - Gəncə T.İ.M.
3. Aysun Baxşıyeva - RUGİM.
3. Xanımqız Hüseynova - "Hədəf Olimpiya" T.K.

Yeniyetmə oğlanlar -37 kq.

1. Nərman Süleymanov - 5 saylı"Gömrükçü" İ.K.
2. Nihad Həsənov - Təhsil-Sumqayıt.
3. Rahid Vəliyev - Masallı.
3. Surxay Xudakərimov - "Xəzər" T.K.

Yeniyetmə oğlanlar -49 kq.

1. Səyyad Dadaşov - Quba.
2. Fazil Hüseynov - Təhsil-Sumqayıt.
3. Səid İbrahimov - RUGİM.
3. Musa İsayev - DİN. İ.C.

Yeniyetmə oğlanlar -57 kq.

1. Fərid Rəhimov - "Mübariz" T.K.
2. Akif Əsədzadə - Lənkəran T.İ.M.
3. Rəvan Həsənli - "Ümid" T.K.
3. Ceyhun Sadıqov - Tovuz O.İ.K.

Yeniyetmə oğlanlar +59 kq.

1. Gülnar Ələkbərova---"Gömrükçü" İ.K.
2. Aytac Bağırova---Təhsil-Sumqayıt.
3. Əfruzə Abbasova---255 saylı.
3. Dilarə Zulqaydayeva---"Xəzər" T.K.

Yeniyetmə oğlanlar -61 kq.

1. Anar İbrahimov - "Mübariz" T.K.
2. Ayxan Rüstəmov - "ƏFA" T.K.
3. Nihad Vəliyev - Şəmkir.
3. Elçin Sədiyev - Biləsuvar.

Yeniyetmə oğlanlar -65 kq.

1. Ömər Məmişzadə - "Gömrükçü" İ.K.
2. Göydəniz Hüseynov - Gəncə T.İ.M.
3. Əlixan Ədilov - Tovuz.
3. Elmir Qafarov - Təhsil-Sumqayıt.

Yeniyetmə oğlanlar +65 kq.

1. Ramiz Cavadov - "Araz-Şöhrət" T.K.
2. Şamil Musayev - "Fərasət" T.K.
3. Rəvan Məmmədzadə - "Qala" T.K.
3. Yusif Mərdanov - Tovuz.

Alxas


Facebook-da paylaş