Faydalı saytlar


Reklam

VİDEO Bütün Xəbərlər

ÖZSÜD - DOĞRU SEÇİM



Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsi start götürür



Bu gün Avroliqada 2-ci təsnifat mərhələsinin oyunlarına start veriləcək.

Azərbaycan təmsilçilərinin mübarizəni dayandırdığı Avropa liqasında, 2 təsnifat mərhələsində 46 qarşılaşma baş tutacaq.

"Qarabağ" - "Kukesi" matçında məğlub olacaq tərəf Avroliqaya düşəcək və növbəti mərhələdə "Torpedo" (Gürcüstan) - "Vikinqur" (Farer Adaları) duelinin qalibi ilə qarşılaşacaq.

18:00. "Ufa" (Rusiya) - "Domjale" (Sloveniya)
18:45. "Ventspils" (Latviya) - "Bordo" (Fransa)
19:00. "Spartak" (Yurmala, Latviya) - "La Florita" (San-Marino)
19:00. "Viitorul" (Rumıniya) - "Vitess" (Hollandiya)
19:00. "Tobol" (Qazaxıstan) - "Pünik" (Ermənistan)
19:00. "Kayrat" (Qazaxıstan) - AZ (Alkmar, Hollandiya)
19:30. "Rudar" (Velenje, Sloveniya) - "Styaua" (Rumıniya)
20:00. "Torpedo" (Kutaisi, Gürcüstan) - "Vikinqur" (Farer adaları)
20:00. "Çixura" (Gürcüstan) - "Maribor" (Sloveniya)
20:00. "Hapoel" (Hayfa, İsrail) - Hafnarfyordur" (İslandiya)
20:00. "Baltsan" (Malta) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)
20:30. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Drita" (Kosovo)
20:30. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Hekken" (İsveç)
21:00. APOEL (Kipr) - "Flora" (Tallin, Estoniya)
21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Valletta" (Malta)
21:00. "Yurqorden" (İsveç) - "Mariupol" (Ukrayna)
21:00. "Honved" (Macarıstan) - "Proqres" (Lüksemburq)
21:00. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - Admira Vakker" (Modlinq, Avstriya)
21:00. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Radniçki Niş" (Serbiya)
21:00. "Jalgiris" (Litva) - "Vaduts" (Lixtenşteyn)
21:00. "Molde" (Norveç) - "Laçi" (Albaniya)
21:20. "Yagelloniya" (Polşa) - "Riu Ave" (Portuqaliya)
21:30. "Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus) - "Lex" (Poznan, Polşa)
21:45. "Dinamo" (Brest, Belarus) - "Atromitos" (Yunanıstan)
21:45. LASK (Avstriya) - "Lilleström" (Norveç)
21:45. "Norşellan" (Danimarka) - AİK (İsveç)
22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Kruzaders" (Şimali İrlandiya)
22:00. "Sutyeska" (Monteneqro) - "Alaşkert" (Ermənistan)
22:00. "Santa Koloma" (Andorra) - "Valür" (İslandiya)
22:00. TNS (Uels) - "Linkoln Red İmps" (Cəbəllütariq)
22:00. "Hayduk" (Split, Xorvatiya) - "Slaviya" (Sofiya, Bolqarıstan)
22:00. "Genk" (Belçika) - "Fola" (Lüksemburq)
22:00. "B36 Torshavn" - "Beşiktaş" (Türkiyə)
22:00. "Qurnik" (Zabje, Polşa) - "Trençin" (Slovakiya)
22:15. "Sankt-Qallen" (İsveçrə) - "Sarpsporq" (Norveç)
22:30. "Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina) - Apollon" (Kipr)
22:30. "Partizan" (Serbiya) - "Trakay" (Litva)
22:30. "Atalanta" (İtaliya) - "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina)
22:45. "Haybernian" (Şotlandiya) - "Asteras" (Yunanıstan)
22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)
22:45. "Spartak" (Subotitsa, Serbiya) - "Sparta" (Praqa, Çexiya)
22:45. "Dandolk" (İrlandiya) - AEK (Larnaka, Kipr)
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Börnli" (İngiltərə)
23:00. "Dunayska Streda" (Slovakiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)
23:00. "Styarnan" (İslandiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)
23:45. "Sevilya" (İspaniya) - "Uypeşt" (Macarıstan)


Facebook-da paylaş